tranberg Tranberg, 1901 yılından beri gemi ve petrol platformu çözümleri için yüksek kaliteli elektro mekanik ürünlerin tasarım ve üretimini yapmaktadır. Deneyimli mühendislik becerisi ve esnek üretim kabiliyeti oldukça hızlı değişim gösteren sektöre uyum sağlamakta en önemli unsurlar arasındadır. Şirket ayrıca devamlı olarak, gelişen bu değişimlere uyum sağlamak için, ulusal ve uluslararası güvenlik ve çevre koruma kurallarına uymaktadır ve 1995 senesinden beri Kalite Yönetim Sistemi ISO 9001 sertifikasına sahiptir.


Tranberg yüksek kaliteli birçok ürün sunmaktadır;

  • 20 sene garantili Seyir sinyal fenerleri ve kontrol panelleri
  • Gemi aydınlatma, Searchlight arama ışıkları ve floodlight projektörler
  • Dayanıklı gemi tipi pirinç malzemeden imal anahtar, priz ve fişler
  • Rüzgar çorabı, ve Helikopter iniş platform aydınlatma çözümleri
  • Paslanmaz çelik 316L control, terminal bağlantı kutuları ve buatlar
  • Buzlanma önleyici ısı sistemi çözümleri ve kabloları
  • Güvenli ve Ex-Proof paslanmaz çelik ve pirinç kablo rakorları

Genel olarak uluslararası denizcilik, Petrol ve gaz endüstirisi için çözümler üreten firma, ürünleri olan Seyir sinyal feneri kontrol sistemleri, seyir fenerleri, sinyal fenerleri, denizde çatışmayı önleme (COLREG) kurallarına, denizde can emniyeti (SOLAS) kurallarına, uluslararası elektroteknik kurulu (IEC) kural ve kaidelerine uygun şekilde üretilmekte olup, DNV (Det Norske Veritas) tarafından COLREG 72 ve DNV klas kuruluşu, gemi kuralları sertifikalarına sahiptir.

Ayrıca firma DNV kalite sistem yönetimi sertifikası ve ISO 9001 Kalite yönetim sertifikasına sahiptir. Ex bölge olarak belirtilen ve tehlikeli madde içeren bölgelerde kullanılmak üzere üretilen tüm ürünleri Nemko AS veya DNV sertifikasına sahiptir.

Diğer Markalar
fireseal k2wlights lightpartner